Susisiekite su mumis

Naujienos

UAB „Kvalitetas“ komanda kartu su partneriais „Klaipėdos valstybine kolegija“ dalyvavo diskusijoje su ekspertu iš Italijos

2014.04.30
UAB „Kvalitetas“ komanda kartu su partneriais „Klaipėdos valstybine kolegija“ dalyvavo diskusijoje su ekspertu iš Italijos

Balandžio 25 d. įvyko „Kvaliteto“ bei partnerių, „Klaipėdos valstybinės kolegijos“, diskusija, kuriai vadovavo lektorius iš Italijos Massimiliano Pasqualini, atstovaujantis įmonę „QMS Italia“, teikiančią sertifikavimo paslaugas.
Diskusija vyko projekto „Socialiai atsakingo verslo plėtra skatinant socialinį dialogą smulkiose ir vidutinėse įmonėse“ rėmuose. Tai buvo įžanginė projekto dalis. Diskusijos metu lektorius pristatė Italijos patirtį įgyvendinat socialinės atsakomybės principus įmonėse. Pristatyti SA 8000, AA1000, ISO 26000 standartai, taip pat pristatytos IQNet SR 10, BSCI (Business Social Compliance Initiative), SMETA (Sedex Members Ethical Trade Audit), Global Compact ir kitos sistemos. Buvo organizuotas ir darbas grupėse, kurio metu diskutuota apie 7 pagrindinius socialinės atsakomybės įgyvendinimo principus ir praktiką.

Projekto dalyviai džiaugėsi pasidalinta patirtimi bei konkrečia socialinės partnerystės praktika. Diskusijos dalyviai įvertino užsienio eksperto gebėjimus įtaigiai, aktyviai bei ekspresyviai perteikti patirtį bei žinias, o taip pat gebėjimus betarpiškai komunikuoti su seminaro dalyviais.

Renginio nuotraukos:

Naujausia

UAB "Kvalitetas" direktorius - LKVIA tarybos pirmininkas

2019.02.13

UAB "Kvalitetas" direktorius išrinktas Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos tarybos pirmininku.

Keičiasi valstybės tarnautojų mokymo tvarka

2019.01.04

Nuo 2019 m. sausio 1 d., įsigaliojus naujajai Valstybės tarnybos įstatymo redakcijai, keičiasi valstybės tarnautojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo tvarka. Pagrindinės naujovės – nebelieka valstybės tarnautojų privalomojo įvadinio mokymo ir fizinių bei juridinių asmenų, teikiančių mokymo paslaugas valstybės tarnautojams, sąrašų.