Susisiekite su mumis

Naujienos

Klaipėdos verslo diena 2015

2015.02.23
 
Diskusijos apie mokslo įstaigų ir verslininkų bendradarbiavimo galimybes duoda vaisių. Tuo įsitikinę šių sričių atstovai jau penktą kartą rinkosi socialinį forumą “Klaipėdos verslo diena”. Šiame forume taip pat dalyvavo LKVIA prezidentas doc. dr. Dalius Serafinas, asociacijos tarybos narys Oleg Zakabunin ir asociacijos narė VšĮ “Klaipėdos valstybinė kolegija”.
 
Kaip pasiekti, kad Klaipėdos krašto verslas turėtų geriausius specialistus, kad stipriausi krašto ir šalies moksleiviai vyktų studijuoti į Klaipėdą, kad uostamiestis būtų patraukli vieta gyventi geriausiems savo srities specialistams, o čia gyvenant mokytis ir dirbti? Į tokius klausimus bandė atsakyti įvairių sričių specialistai: Vyriausybės, savivaldos, aukštųjų, profesinių mokyklų, visuomenininkų ir verslininkų atstovai. Į šią diskusiją įsitraukė ir LKVIA Klaipėdos regiono kokybės vadybos ir inovacijų klubas.
 
Forumo vaizdo įrašą galima rasti ir internete.
 
Visą straipsnį galima skaityti Vakarų eksprese.
 

Naujausia

UAB "Kvalitetas" direktorius - LKVIA tarybos pirmininkas

2019.02.13

UAB "Kvalitetas" direktorius išrinktas Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos tarybos pirmininku.

Keičiasi valstybės tarnautojų mokymo tvarka

2019.01.04

Nuo 2019 m. sausio 1 d., įsigaliojus naujajai Valstybės tarnybos įstatymo redakcijai, keičiasi valstybės tarnautojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo tvarka. Pagrindinės naujovės – nebelieka valstybės tarnautojų privalomojo įvadinio mokymo ir fizinių bei juridinių asmenų, teikiančių mokymo paslaugas valstybės tarnautojams, sąrašų.