Susisiekite su mumis

Naujienos

Pasaulinė kokybės diena 2015

2015.11.09

Nuo 1990 m. Jungtinių tautų iniciatyva lapkričio antrąjį ketvirtadienį visame pasaulyje minima Pasaulinė kokybės diena, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į kokybės siekimą, kuris bet kurioje veiklos srityje skatina tobulėjimą ir klestėjimą.

Lapkričio 12 d. minima Pasaulinė kokybės diena, o lapkričio 9-15 d. – Europos kokybės savaitė, kurios šūkis šiais metais – "Kokybė – Emocija – Užsidegimas / Quality – Emotion – Inspiration“.

Pasaulinės kokybės dienos tikslas – kokybės skatinimas ir informacijos sklaida visame pasaulyje. Kokybės siekimas padeda organizacijoms prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos, gerina organizacijų gebėjimą patenkinti savo klientų lūkesčius, orientuotis į augimą bei užtikrinti tvarią sėkmę. 

UAB „Kvalitetas“ misija - gyvenimo kokybė, kurią realizuojame šiomis kryptimis:

  • dalyvaujame gerinant aukštojo mokslo ir studijų kokybę Lietuvos aukštosiose mokyklose;
  • įgyvendiname kokybės vadybos sistemas bei efektyvumo didinimo priemones verslo ir viešojo sektoriaus organizacijose;
  • dalyvaujame valstybės valdymo tobulinimo veikloje;
  • šviečiame visuomenę gyvenimo kokybės klausimais.

 

2014 m. UAB "Kvalitetas" inicijavo Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos (LKVIA) steigimą. Bendros veiklos tikslas – skatinti kokybės ir inovacijų sklaidą Lietuvoje. LKVIA sveikinimas.

Naujausia

Žalieji pirkimai taikant ISO 14001 / EMAS

2023.01.01

Kviečiame įmones kreiptis dėl aplinkosaugos vadybos sistemų diegimo konsultacinių paslaugų.

Už mokslinių žinių pritaikymą versle

2022.11.14

„Už mokslinių žinių pritaikymą versle“ apdovanota UAB „Kvalitetas“. Bendrovės tikslas – padėti Lietuvos organizacijoms įgyvendinti efektyvias kokybės vadybos sistemas, jas sertifikuoti, siekiant ne tik tarptautinių kokybės reikalavimų atitikties, bet ir optimizuojant organizacijų veiklos vidinius procesus. Toks požiūris leido daugeliui klientų tvariai plėtoti veiklą ilgalaikėje perspektyvoje, atsižvelgiant į dinamiškai kintančią socialinę, ekonominę, technologinę, politinę bei teisinę aplinką.