Susisiekite su mumis

Naujienos

Klaipėdos verslo diena 2015

2015.02.23
 
Diskusijos apie mokslo įstaigų ir verslininkų bendradarbiavimo galimybes duoda vaisių. Tuo įsitikinę šių sričių atstovai jau penktą kartą rinkosi socialinį forumą “Klaipėdos verslo diena”. Šiame forume taip pat dalyvavo LKVIA prezidentas doc. dr. Dalius Serafinas, asociacijos tarybos narys Oleg Zakabunin ir asociacijos narė VšĮ “Klaipėdos valstybinė kolegija”.
 
Kaip pasiekti, kad Klaipėdos krašto verslas turėtų geriausius specialistus, kad stipriausi krašto ir šalies moksleiviai vyktų studijuoti į Klaipėdą, kad uostamiestis būtų patraukli vieta gyventi geriausiems savo srities specialistams, o čia gyvenant mokytis ir dirbti? Į tokius klausimus bandė atsakyti įvairių sričių specialistai: Vyriausybės, savivaldos, aukštųjų, profesinių mokyklų, visuomenininkų ir verslininkų atstovai. Į šią diskusiją įsitraukė ir LKVIA Klaipėdos regiono kokybės vadybos ir inovacijų klubas.
 
Forumo vaizdo įrašą galima rasti ir internete.
 
Visą straipsnį galima skaityti Vakarų eksprese.
 

Naujausia

Žalieji pirkimai taikant ISO 14001 / EMAS

2023.01.01

Kviečiame įmones kreiptis dėl aplinkosaugos vadybos sistemų diegimo konsultacinių paslaugų.

Už mokslinių žinių pritaikymą versle

2022.11.14

„Už mokslinių žinių pritaikymą versle“ apdovanota UAB „Kvalitetas“. Bendrovės tikslas – padėti Lietuvos organizacijoms įgyvendinti efektyvias kokybės vadybos sistemas, jas sertifikuoti, siekiant ne tik tarptautinių kokybės reikalavimų atitikties, bet ir optimizuojant organizacijų veiklos vidinius procesus. Toks požiūris leido daugeliui klientų tvariai plėtoti veiklą ilgalaikėje perspektyvoje, atsižvelgiant į dinamiškai kintančią socialinę, ekonominę, technologinę, politinę bei teisinę aplinką.