Susisiekite su mumis

Naujienos

Klaipėdos verslo diena 2015

2015.02.23
 
Diskusijos apie mokslo įstaigų ir verslininkų bendradarbiavimo galimybes duoda vaisių. Tuo įsitikinę šių sričių atstovai jau penktą kartą rinkosi socialinį forumą “Klaipėdos verslo diena”. Šiame forume taip pat dalyvavo LKVIA prezidentas doc. dr. Dalius Serafinas, asociacijos tarybos narys Oleg Zakabunin ir asociacijos narė VšĮ “Klaipėdos valstybinė kolegija”.
 
Kaip pasiekti, kad Klaipėdos krašto verslas turėtų geriausius specialistus, kad stipriausi krašto ir šalies moksleiviai vyktų studijuoti į Klaipėdą, kad uostamiestis būtų patraukli vieta gyventi geriausiems savo srities specialistams, o čia gyvenant mokytis ir dirbti? Į tokius klausimus bandė atsakyti įvairių sričių specialistai: Vyriausybės, savivaldos, aukštųjų, profesinių mokyklų, visuomenininkų ir verslininkų atstovai. Į šią diskusiją įsitraukė ir LKVIA Klaipėdos regiono kokybės vadybos ir inovacijų klubas.
 
Forumo vaizdo įrašą galima rasti ir internete.
 
Visą straipsnį galima skaityti Vakarų eksprese.
 

Naujausia

Laboratorijų akreditacija pagal LST EN ISO/IEC 17025 nuo 2025 m. sausio 1 d.

2023.09.25

Nuo 2025-01-01 laboratorijos, atliekančios taršos šaltinių išmetamų į aplinką teršalų ir teršalų aplinkos elementuose (ore, vandenyje, dirvožemyje) matavimus ir tyrimus ir (ar) imančios ėminius tyrimams atlikti, išskyrus laboratorijas, atliekančias ūkio subjektų aplinkos monitoringo programoje nurodytus matavimus ir tyrimus ir (ar) imančias ėminius šiems tyrimams atlikti, turi turėti leidimus vykdyti šią veiklą arba būti akredituotos kaip atitinkančios standartą LST EN ISO/IEC 17025 konkretiems teršalams tirti, matuoti, imti ėminius laboratoriniams tyrimams atlikti.

Žalieji pirkimai taikant ISO 14001 / EMAS

2023.01.01

Kviečiame įmones kreiptis dėl aplinkosaugos vadybos sistemų diegimo konsultacinių paslaugų.