Susisiekite su mumis

Naujienos

Kovo 19 d., Kaune, KTU „Santakos” slėnyje – mokslo, studijų ir verslo centre, įvyko Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos kartu su Telema AS filialu Lietuvoje organizuotas seminaras: “Užsakymų ir atsiskaitymų proceso gerinimas tiekimo grandinėje, naudojant e-dokumentų sprendimus”

2015.03.20

Šiandieninėms organizacijoms, siekiant būti lyderėmis, svarbiausia ne organizacijos dydis, o sprendimų ir procesų greitis bei tikslumas, todėl atliepiant naujausius technologinius sprendimus,  šio organizuoto seminaro tikslas buvo parodyti galimą užsakymų ir atsiskaitymų valdymo procesų optimizavimą, siekiant užtikrinti tikslumą ir taupyti šių procesų valdymo funkcijas vykdančių žmonių darbo laiką.

Seminare, kuriame dalyvavo per 70 dalyvių, kurių didžiąją dalį sudarė stambiausios MAXIMA tinklo tiekėjos,  buvo pristatomos užsakymų ir atsiskaitymų tikslumo bei operatyvumo problemos, susiję inovatyvūs sprendimai, aptarti pinigų srauto valdymo, klaidų skaičiaus mažinimo, vertės nekuriančių veiklų mažinimo klausimai.

Pagrindinės nagrinėtos temos:

  • Inovatyvūs sprendimai efektyvumo didinimui. 
  • Apsikeitimas elektroniniais dokumentais: tendencijos, standartai, nauda, reikalavimai, patirtis. 
  • Prekybos tinklų reikalavimai elektroninių duomenų mainų procesams. 
  • E-sąskaitų faktūrų teisinis reglamentavimas. 
  • Geroji praktika, naudojant e-dokumentus. 
  • Nacionalinis e-sąskaitų forumas. 

 

Pranešėjai:

Ainas Arust – Telema AS filialo Lietuvoje vadovas. Įmonė perduoda, konvertuoja, prižiūri ir apdoroja elektroninius verslo dokumentus. Įmonės sistemoje yra daugiau nei 3500 parduotuvių bei daugiau nei 1000 tiekėjų naudoja Telema EDI sistemą. „Ką gali padaryti kompiuteris, žmogus neturėtų daryti“, – mano A. Arust.

 

Doc. dr. Dalius Serafinas – Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos prezidentas, UAB „Kvalitetas“ verslo plėtros direktorius, Vilniaus universiteto Vadybos katedros docentas, Tarptautinės kokybės profesionalų gildijos narys.

 

UAB “Franmax” (buvusi UAB “Maxima Group”) – valdo UAB VILNIAUS PREKYBA, kuriai taip pat priklauso ir vaistinių tinklas EUROAPOTHECA, UAB, statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklas UAB ERMITAŽAS. Taip pat grupė valdo mažmeninės prekybos įmones MAXIMA LT, UAB, MAXIMA Latvija SIA, MAXIMA Eesti OÛ, MAXIMA BULGARIA EOOD, ALDIK NOVA, Sp z o.o.

 

UAB „Dreigsas“ – importuoja įvarius maisto produktus daugiau kaip iš 15 šalių visame pasaulyje. Įmonė specializuojasi sveikame maiste, spec. paskirties maisto produktuose, egzotiškame rytietiškame maiste ir kituose “nišiniuose” produktuose. Bendrovė nuolat yra tarp 100 sparčiausiai augančių bendrovių Lietuvoje ir 2008 tapo sparčiausiai augančia maisto prekių prekybininke Vilniuje.

 

UAB „PricewaterhouseCoopers“ – teikia audito, apskaitos, konsultacijų, mokesčių ir teisės paslaugas tarptautinėms kompanijoms bei stambioms Lietuvos įmonėms.

 

Asociacija „INFOBALT“ – nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus asociacija. „INFOBALT“ siekia sukurti geriausias sąlygas IRT pramonės augimui.

Visus pranešimu galite rasti apsilankę Lietuvos kokybes vadybos ir inovaciju internatiniame puslapyje

 

Renginio akimirkos:

Dr. Daliaus Serafino, LKVIA prezidento ir UAB "Kvalitetas" verslo plėtros direktoriaus pranešimas tema "Inovatyvūs sprendimai efektyvumo didinimui".

 

Virginijaus Majorovo, UAB „Dreigsas“ direktoriaus, pranešimas tema "Geroji praktika, naudojant e-dokumentus".

 

Renginio dalyviai

 

Naujausia

Laboratorijų akreditacija pagal LST EN ISO/IEC 17025 nuo 2025 m. sausio 1 d.

2023.09.25

Nuo 2025-01-01 laboratorijos, atliekančios taršos šaltinių išmetamų į aplinką teršalų ir teršalų aplinkos elementuose (ore, vandenyje, dirvožemyje) matavimus ir tyrimus ir (ar) imančios ėminius tyrimams atlikti, išskyrus laboratorijas, atliekančias ūkio subjektų aplinkos monitoringo programoje nurodytus matavimus ir tyrimus ir (ar) imančias ėminius šiems tyrimams atlikti, turi turėti leidimus vykdyti šią veiklą arba būti akredituotos kaip atitinkančios standartą LST EN ISO/IEC 17025 konkretiems teršalams tirti, matuoti, imti ėminius laboratoriniams tyrimams atlikti.

Žalieji pirkimai taikant ISO 14001 / EMAS

2023.01.01

Kviečiame įmones kreiptis dėl aplinkosaugos vadybos sistemų diegimo konsultacinių paslaugų.