Susisiekite su mumis

Naujienos

Uždarajai akcinei bendrovei „Kvalitetas” įteiktas kokybės vadybos prizas!

2014.04.10
Uždarajai akcinei bendrovei „Kvalitetas” įteiktas kokybės vadybos prizas!

Norime pasidžiaugti, jog 2013 metais UAB „Kvalitetas” veikla buvo įvertinta skiriant Nacionalinį kokybės vadybos prizą.

Organizacijos misija – „Gyvenimo kokybė“ – sulaukė viešo pripažinimo. Tai „Kvalitete“ taikomų visuotinės kokybės vadybos principų efektyvumo įvertinimas kuriant pridėtinę vertę klientams ir visuomenei. UAB „Kvalitetas“ jau 17 metų sėkmingai vysto veiklą verslo ir vadybos sistemų konsultacijų srityje ir yra pirmoji konsultacinė įmonė, kurios veikla buvo įvertinta skiriant Nacionalinį kokybės prizą.  

„Mes džiaugiamės, jog esame apdovanoti visuotinės kokybės vadybos srityje“, - sako UAB „Kvalitetas“ verslo plėtros direktorius Dalius Serafinas. „Mums šis apdovanojimas – tai ilgo ir prasmingo darbo rezultatas, kuris dar labiau motyvuoja diegti inovatyvius valdymo metodus, tobulėti bei siekti aukščiausios kokybės visose veiklose. Dalyvaudami Nacionalinio kokybės prizo konkurse, turėjome atlikti išsamų savo organizacijos įvertinimą ir pateikti ataskaitą, kurią analizavo vertinimo komisija. Šis organizacijos įsivertinimas įgalina mane, kaip plėtros direktorių, priimti teisingus sprendimus įmonės veiklai gerinti, nustatyti tobulinimo prioritetus, didinti organizacijos konkurencingumą. Dar viena svarbi patirtis dalyvaujant šiame konkurse – tai, jog sudarytos įmonės tobulinimo gairės, atsiskleidusios savianalizės metu ir vertinimo komisijos ekspertų išvadose“.

Nacionalinis kokybės vadybos prizas įmonėms įteikiamas nuo 1998 m. Nacionalinio kokybės vadybos prizo konkursą organizuoja Ūkio ministerija. Nacionalinis kokybės prizas – tai organizacijos valdymo kokybės įvertinimas pagal vadovo kaip lyderio veiklą, įmonės politiką ir strategiją, procesų ir išteklių valdymą, klientų, vartotojų bei darbuotojų poreikių tenkinimą ir kitas sritis. „Nacionalinio kokybės vadybos prizo“ vertinimo komisija įvertino UAB „Kvaliteto“ kūrybiškumo ir inovatyvumo dvasią atliekant darbus pagal organizacijoje veikiančią integruotą vadybos sistemą, kuri sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 14001 ir SA 8000 tarptautinius standartų reikalavimus.

Daugiau informacijos bei interviu su doc.dr. D.Serafinu ir prof. dr. Juozu Ruževičiumi galite rasti čia.

Apdovanojimo įteikimo renginio akimirkos:

Naujausia

Laboratorijų akreditacija pagal LST EN ISO/IEC 17025 nuo 2025 m. sausio 1 d.

2023.09.25

Nuo 2025-01-01 laboratorijos, atliekančios taršos šaltinių išmetamų į aplinką teršalų ir teršalų aplinkos elementuose (ore, vandenyje, dirvožemyje) matavimus ir tyrimus ir (ar) imančios ėminius tyrimams atlikti, išskyrus laboratorijas, atliekančias ūkio subjektų aplinkos monitoringo programoje nurodytus matavimus ir tyrimus ir (ar) imančias ėminius šiems tyrimams atlikti, turi turėti leidimus vykdyti šią veiklą arba būti akredituotos kaip atitinkančios standartą LST EN ISO/IEC 17025 konkretiems teršalams tirti, matuoti, imti ėminius laboratoriniams tyrimams atlikti.

Žalieji pirkimai taikant ISO 14001 / EMAS

2023.01.01

Kviečiame įmones kreiptis dėl aplinkosaugos vadybos sistemų diegimo konsultacinių paslaugų.