Susisiekite su mumis

Naujienos

Už mokslinių žinių pritaikymą versle

2022.11.14

Didžiuojamės, kad buvome įvertinti Kėdainių rajono savivaldybės organizuotame konkurse „Kėdainių rajono verslo atstovų apdovanojimas“, kurio metu komisija „Už mokslinių žinių pritaikymą versle“ apdovanojo mūsų įmonę UAB „Kvalitetas“.

Konkurse buvo įvertintas mūsų tikslas – padėti Lietuvos organizacijoms įgyvendinti efektyvias kokybės vadybos sistemas, jas sertifikuoti, siekiant ne tik tarptautinių kokybės reikalavimų atitikties, bet ir optimizuojant organizacijų veiklos vidinius procesus. Toks požiūris leido daugeliui klientų tvariai plėtoti veiklą ilgalaikėje perspektyvoje, atsižvelgiant į dinamiškai kintančią socialinę, ekonominę, technologinę, politinę bei teisinę aplinką.

Apdovanojimą įteikė Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo direktorė Ramunė Gustienė, o jį atsiėmė UAB "Kvalitetas" direktorius, VU Kokybės vadybos magistro studijų programos vadovas - prof. dr. Dalius Serafinas.

Plačiau apie konkursą >>>

    

Naujausia

Žalieji pirkimai taikant ISO 14001 / EMAS

2023.01.01

Kviečiame įmones kreiptis dėl aplinkosaugos vadybos sistemų diegimo konsultacinių paslaugų.

Už mokslinių žinių pritaikymą versle

2022.11.14

„Už mokslinių žinių pritaikymą versle“ apdovanota UAB „Kvalitetas“. Bendrovės tikslas – padėti Lietuvos organizacijoms įgyvendinti efektyvias kokybės vadybos sistemas, jas sertifikuoti, siekiant ne tik tarptautinių kokybės reikalavimų atitikties, bet ir optimizuojant organizacijų veiklos vidinius procesus. Toks požiūris leido daugeliui klientų tvariai plėtoti veiklą ilgalaikėje perspektyvoje, atsižvelgiant į dinamiškai kintančią socialinę, ekonominę, technologinę, politinę bei teisinę aplinką.