Klaipėdos universitete 2012-2014 m. įgyvendinamas kokybės vadybos projektas „Kokybės vadybos sistemos sukūrimas ir įdiegimas Klaipėdos universitete“ (Nr. VP1-2.1-ŠMM-04-K-02-025)“. Šiame projekte didelis dėmesys yra skiriamas mokslo kokybės vadybos procesams. Atsižvelgiant į KU išskirtinį siekį puoselėti aukšto lygio profesionalią meninę veiklą ir studijas, kokybės vadybos sistemoje meninės veiklos yra pozicionuojamos kaip integrali universiteto mokslinės veiklos dalis. Jau atlikti konceptualūs darbai, kurie įgalina novatoriškai ir strategiškai mokslo kokybės vadybai Klaipėdos universitete. Plačiau.
UAB "Kvalitetas" nominuota "Gazelės 2023" kaip sparčiausiai auganti bendrovė.
Dr. Dalius Serafinas, VU EF docentas, UAB „Kvalitetas“ verslo plėtros direktorius
Švietimo kokybės užtikrinimas yra daugelio šalių politinių diskusijų objektas ir prioritetas, nes kokybiškas švietimas suvokiamas kaip visuomenės gerovės kūrimo pagrindas, padedantis inicijuoti socialinius ir ekonominius pokyčius, gerinti asmens ir šalies gyvenimo kokybės rodiklius.
Eilę metų Europos Sąjungos profesinio rengimo politikoje nebuvo didelių iniciatyvų, lyginant su aukštuoju išsilavinimu ir Bolonijos procesu, tačiau 2002 metais Europos Komisijos ir 31 šalies ministrų, atsakingų už profesinį mokymą, pasirašyta Kopenhagos deklaracija padėjo fundamentalų pagrindą Europos šalių bendradarbiavimui plėtojant vieningus profesinio mokymo prioritetus visoje Europoje. Kopenhagos proceso metu sukurti bendri Europos instrumentai, tokie kaip Europos kvalifikacijų sąranga (EKS, 2008), Europos profesinio mokymo kreditų sistema (ECVET, 2009), Europos profesinio mokymo kokybės užtikrinimo orientacinė sistema (EQAVET, 2009), nubrėžė aiškias profesinio mokymo politikos plėtojimo gaires, tačiau vieninga ir darni profesinio mokymo kokybės užtikrinimo sistema Europoje vis dar yra ateities perspektyvoje.